Strona Glowna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Uzytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdyby pieniądze nie miały znaczenia
Autor Wiadomosc
Artur
Nowy użytkownik

Dolaczyl: 19 Wrz 2013
Wyslany: 2013-09-19, 21:46   

Jakby pieniędzy nie było, twierdzę, iż, byłby inny element przetargowy, czyli coś za coś. Ja np. zwiedzałbym z chęcią świat -ciekawe tylko co by było tym elementem wymiennym, może buziak by starczył z moją piękną mordką :mrgreen:

La vida
Nowy użytkownik

Dolaczyla: 24 Wrz 2013
Wyslany: 2013-09-25, 15:19   

Gdyby pieniądze nie miały znaczenia, to robiłabym wszystko to, co sprawia mi radość. Podróżowałabym, by nacieszyć oczy pięknymi widokami. Gromadziłabym wspomnienia i pamiątki z każdego zakątka świata, aby później móc przywołać wspomnienia. I otworzyłabym jakiś mały biznes, aby mieć poczucie, że robię coś pożytecznego.

Baczny_Janusz
Nowy użytkownik

Dolaczyl: 09 Paz 2013
Skad: z nienacka
Wyslany: 2013-10-09, 09:52   

A za co kupić wtedy jedzenie, ubrania itd? Spadałyby z nieba? No ale dobra, zostawmy szczegóły. Gdyby pieniądze nie miały znaczenia, rzuciłbym wszystko i zaczął okrążać świat na piechotę :D

Alguem
Początkujący

Dolaczyla: 04 Cze 2013
Wyslany: 2013-10-15, 17:03   

Kupiłabym wyspę i się tam przeprowadziła, do tego jakiś cudowny jacht.

Frogster
Znajomy amator

Dolaczyl: 14 Lut 2014
Wyslany: 2014-03-07, 10:37   

Gdyby pieniądze nie miały znaczenia to pewnie produkowałbym coś na wymianę barterową :D
Ale najchętniej ruszyłbym w podróż po świecie, z samym namiotem. Dziś nie jest to możliwe ze względu na dom, rachunki itd.

Wyswietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Wersja do druku

Skocz do: