Strona Glowna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Uzytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Alkohol
Autor Wiadomosc
notruenolove
Nowy użytkownik

Dolaczyla: 02 Maj 2014
Wyslany: 2014-05-02, 13:50   Alkohol

Hej :) Mam pewien problem, a mianowicie chodzi o to, że mój chłopak pije za dużo alkoholu. Codziennie musi wypić chociaż jedno piwo, ale zawsze kończy się na większej ilości. Tłumaczyłam mu tyle razy, że mi to bardzo przeszkadza, obiecywał, ale dalej było to samo. Do tego jeszcze dochodzą kłótnie. Ja mu nie zabraniam wypić raz na jakiś czas, bo rozumiem, że jest facetem i czasem musi wyjść z kumplami na piwo, ale ja mam się do niego przeprowadzić za 4 miesiące. Nie wiem czy to wszystko przetrwa jeśli tak dalej będzie. Może wy znacie jakiś sposób, żebym do niego dotarła?

Frogster
Znajomy amator

Dolaczyl: 14 Lut 2014
Wyslany: 2014-05-28, 17:50   

Skoro codziennie pije to już spory problem. Poważnie przemyślałbym tą przeprowadzkę i cały związek.
Czy to jest dobry kandydat na przyszłego ojca? Nie chciałbym być w skórze żony i dziecka, które oglądają jak ich mąż i ojciec ciągle pije. Oczywiście, to dalsza perspektywa, jednak jak myślicie poważnie o swoim związku to i to trzeba mieć na uwadze.

Jeżeli nie przestaje pić mimo rozmów, to może warto od siebie chwilę odpocząć?

belcia
Nowy użytkownik

Dolaczyla: 03 Cze 2014
Wyslany: 2014-06-03, 18:18   

Wydaje mi się że masz do czynienia z pierwszysmi objawami alkoholizmu. zastanów się czy są szanse żeby twój chłopak przestał pić jeżeli nie to nie wprowadzaj się do niego.

gosiaczekroza
Nowy użytkownik

Dolaczyla: 05 Cze 2014
Wyslany: 2014-06-05, 12:35   

Nie pozwalaj na picie w Twojej obecności. Powiedz, że Ci to przeszkadza . Chcesz by przestał pić!!!

Wyswietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Wersja do druku

Skocz do: